PARTITS DEL CAP DE SETMANA 22/02 - 23/02
Segona Catalana CD BESCANÓ - UE QUART Dissabte 16:00
Tercera Catalana UE QUART - UE CALDES MALAVELLA Diumenge 16:30
Preferent Juvenils - A UE QUART - UE OLOT Dissabte 12:30
Juvenil 1a. Divisió - B UE QUART - CF SILS Diumenge 12:30
Preferent Cadet - A GIRONA FC - UE QUART Dissabte 15:30
Cadet 1a. Divisió - B CE ARO - UE QUART Dissabte 13:30
Cadet 2a. Divisió - C CCE MONTESSORI - UE QUART Diumenge 12:00
Preferent Infantil - A UE QUART - CCE TIANA Dissabte 15:15
Infantil 1a. Divisió - B UE QUART - EF RIPOLLÈS Diumenge 10:45
Infantil 1a. Divisió - C UE LLAGOSTERA - UE QUART Diumenge 15:00
Infantil 2a. Divisió - D UE QUART - FC VILABLAREIX Dissabte 17:15
Preferent Aleví - A EF St FELIU - UE QUART Dissabte 09:30
Preferent Aleví - B EF BAIX TER - UE QUART Dissabte 09:30
Aleví 1a. Divisió - C CF PALAFRUGELL - UE QUART Dissabte 09:30
Aleví 1a. Divisió - D UE QUART - GIRONA FC Dissabte 09:15
Aleví 2a. Divisió - E UE QUART - GE i EG Diumenge 09:15
Aleví 2a. Divisió - F UD CASSÀ - UE QUART Dissabte 11:00
Preferent Benjamí - A UE QUART - UE PORQUERES Diumenge 09:15
Preferent Benjamí - B UE QUART - EF BOSC DE TOSCA Dissabte 10:45
Benjamí 1a Divisió - C UC CASSÀ - UE QUART Diumenge 12:30
Benjamí 1a Divisió - D UCE CELRÀ - UE QUART Diumenge 11:30
Benjamí 1a Divisió - E UE VILA-SACRA - UE QUART Dissabte 16:00
Prebenjamí 7 - A CF TORDERA - UE QUART Dissabte 11:45
Prebenjamí 7 - B UE BREDA - UE QUART Diumenge 11:00
Prebenjamí 7 - C UE QUART - RACING BLANENC Dissabte 10:45
Escoleta Consell - A CF Sta EUGÈNIA - UE QUART - ESCOLETA BLAVA Diumenge 11:30
Escoleta Consell - B UE QUART - ESCOLETA VERMELLA - CE GIRONA EST Dissabte 09:15
FOTOS 10-02-2020 Espectacular la nova gespa del Gaudenci Selles > Veure totes les fotos
VIDEOS
16-03-2015 Reportatge UE QUART > Veure totes les videos
NOTICIES 10-02-2020 Entrega de la moto del sorteig de la QUINA per part de MOTOS LLACH de Sarrià de Ter Entrega de la moto del sorteig de la QUINA per part de ... > Veure totes les noticies